Vstupenka do Poštovního muzea včetně aktuální výstavy 1+1 zdarma

Vstupenka do Poštovního muzea včetně aktuální výstavy 1+1 zdarma

Navštivte Poštovní muzeum v Praze

Výstava 100 let - 534 autorů

16. 11. 2018 – 20. 3. 2019

Výstava ke stému výročí založení Poštovního muzea představí výtvarné návrhy poštovních známek z let 1918–2018. 18. prosince 1918 vyšla první československá známka a shodou šťastných okolností bylo téhož dne zřízeno i Poštovní muzeum. Na výstavě návštěvníci budou moci obdivovat výtvarnou krásu jednotlivých návrhů, z nichž mnohé, především ty nepřijaté, budou veřejně vystaveny poprvé.

Ve sbírce československé a české známkové tvorby, která je uchovávána v Poštovním muzeu, jsou shromážděny desetitisíce výtvarných návrhů poštovních známek. Výtvarnou podobu známek navrhovali a i dnes navrhují renomovaní výtvarníci a malíři, a tak se Poštovnímu muzeu v průběhu své stoleté existence podařilo vybudovat velmi ceněnou sbírku unikátních grafických prací. Výstava 100 let – 534 autorů se zaměřuje v první řadě na veřejnosti dosud neznámé nepoužité a neprovedené návrhy poštovních známek. Nemůže se věnovat všem autorům, kterých bylo až do současnosti 534. Při výběru ukázek byl vedle tradičních autorů Alfonse Muchy, Maxe Švabinského, Karla Svolinského nebo Oldřicha Kulhánka důraz kladen na autory zvučných jmen, jako byli například František Kupka, Václav Špála, Josef Čapek, Josef Váchal a řada dalších, které si se známkovou tvorbou obvykle ani nespojujeme. I tak bude na výstavě představeno 181 originálních výtvarných návrhů.

Více o výstavě a doprovodných programech najdete ZDE.

Při zakoupení jedné vstupenky do Poštovního muzea získá druhá osoba vstupné zdarma.

Poštovní muzeum Praha, Nové mlýny 2, Praha 1

Otevřeno denně mimo pondělí 10-17 hodin

www.postovnimuzeum.cz

 

Jak čerpat odměnu u partnera

  • Akce platí při zakoupení jedné vstupenky pro dospělého v hodnotě 50 Kč v Poštovním muzeu v Praze nebo v Poštovním muzeu ve Vyšším Brodě
  • Při zakoupení jedné vstupenky do Poštovního muzea získá druhá osoba vstupné zdarma.
  • U pokladny se prokažte Zákaznickou kartou České pošty a předložte vygenerovaný kód.

Získat odměnuČíslo Zákaznické karty:
Jméno a Přijmení / Název firmy:
Telefon:
E-mail:
Výše uvedené osobní údaje zpracováváme po dobu 30 dní ode dne vygenerování odměny za účelem zaslání odměny a ověření oprávněnosti nároku na odměnu.
Poštovní muzeum

Platnost do

20. března 2019

Jak získáte odměnu?

1Vyplňte formulář na konci stránky.

2Na e-mail vám během několika minut pošleme kód pro čerpání odměny.

3Kód předložíte partnerovi odměny spolu se svou objednávkou.