Benefitní sleva až 1 000,- Kč

Benefitní sleva až 1 000,- Kč

Blue Style je druhým největším subjektem na poli cestovních kanceláři na českém trhu specializující se na letecké dovolené. Hlavní prioritou je osobní přístup, kvalita nabízených služeb a maximální péče o klienty. V nabídce CK Blue Style najdete přes 30 destinací, od tradičních středomořských až po ty exotické, kde si budete moci užít dovolenou přesně podle svých představ. Stovky hotelů, tisíce termínů a nekonečné množství zážitků. DOVOLENOU PRO VÁS DĚLÁME JAKO PRO SEBE. JSME BLUE STYLE.

 www.blue-style.cz

Benefitní sleva až 1 000,- Kč

VÝŠE SLEVY A JEJÍ PODMÍNKY:

Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 1. 2. 2022 do 31. 10. 2022 včetně.

 

JEŠTĚ JSTE S BLUE STYLE NECESTOVALI A JSTE NOVÝ KLIENT?

SLEVA 1 000,- KČ NA OBJEDNÁVKU PRO NOVÉ KLIENTY CK BLUE STYLE, POKUD JSTE DRŽITELEM KARTIČKY “ZÁKAZNICKÁ KARTA ČESKÉ POŠTY”

Sleva se vztahuje pouze na osobu, která je držitelem „ ZÁKAZNICKÁ KARTA ČESKÉ POŠTY “ a je současně objednavatelem zájezdu a cestující osobou. Rezervace zájezdu je nutné provést minimálně 30 dní před plánovaným odletem. Slevu je možné kombinovat POUZE se slevou pro klienty 55 +. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style. Slevu není možné poskytnout zpětně.

 

NEBO

 

JIŽ JSTE S BLUE STYLE CESTOVALI A JSTE STÁLÝ KLIENT?

SLEVU 1 500,- KČ NA OBJEDNÁVKU PRO STÁLÉ KLIENTY OD CK BLUE STYLE MÁTE AUTOMATICKY, ALE NAVÍC ZÍSKÁVÁTE DALŠÍ SLEVU 100,- Kč NA OBJEDNÁVKU, POKUD JSTE DRŽITELEM KARTIČKY “ZÁKAZNICKÁ KARTA ČESKÉ POŠTY

Sleva se vztahuje pouze na osobu, která je držitelem „ ZÁKAZNICKÁ KARTA ČESKÉ POŠTY “ a je současně objednavatelem zájezdu a cestující osobou. Rezervace zájezdu je nutné provést minimálně 30 dní před plánovaným odletem. Slevu je možné kombinovat se slevou za stálého klienta a se slevou pro klienty 55 +. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style. Slevu není možné poskytnout zpětně.

Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů u našich prodejců nebo při prodeji přes www.blue-style.cz. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.

Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Ticket benefit a případně dalšími typy poukázek.

 

 

 

Jak čerpat odměnu u partnera

  • Benefitní sleva až 1 000,- Kč v případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách:
    Prokažte se Zákaznickou kartou ČP a vygenerovaným kódem.
  • V případě prodeje přes www.blue-style.cz: je potřeba při vyplňování rezervačního formuláře vepsat do kolonky  "Poznámka“ vygenerovaný kód od ČP. Následně bude sleva odečtena.
  • Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 1. 2. 2022 do 31. 10. 2022 včetně.

Získat odměnuČíslo Zákaznické karty:
Jméno a Přijmení / Název firmy:
Telefon:
E-mail:
Výše uvedené osobní údaje zpracováváme po dobu 30 dní ode dne vygenerování odměny za účelem zaslání odměny a ověření oprávněnosti nároku na odměnu.
Bluestyle

Platnost do

31. října 2022

Jak získáte odměnu?

1Vyplňte formulář na konci stránky.

2Na e-mail vám během několika minut pošleme kód pro čerpání odměny.

3Kód předložíte partnerovi odměny spolu se svou objednávkou.