Benefitní sleva až 1 700 Kč pro stálé klienty CK Blue Style

Benefitní sleva až 1 700 Kč pro stálé klienty CK Blue Style

Blue Style je největší česká rodinná cestovní kancelář s dlouholetými zkušenostmi specializující se na letecké pobytové dovolené i poznávací okruhy.

Hlavní prioritou je osobní přístup, kvalitní služby a maximální péče o klienta.

Do portfolia CK Blue Style spadá Středomoří – např. Řecko, Španělsko, Itálie a Turecko, dále Bulharsko na pobřeží Černého moře, ale i africké země – Egypt, Tunisko nebo Maroko. Z exotických zemí nechybí v nabídce například Spojené arabské emiráty, Thajsko, Zanzibar, Mauricius, Kapverdy či Omán.

Dovolenou pro vás děláme s láskou!

www.blue-style.cz

 

JIŽ JSTE S CK BLUE STYLE CESTOVALI A MÁTE VĚRNOSTNÍ KREDIT PRO STÁLÉHO KLIENTA?

SLEVU 1 500 KČ NA OBJEDNÁVKU S VĚRNOSTNÍM KREDITEM PRO STÁLÉHO KLIENTA OD CK BLUE STYLE MÁTE AUTOMATICKY, ALE NAVÍC ZÍSKÁVÁTE DALŠÍ SLEVU AŽ 200 KČ NA OBJEDNÁVKU pro držitele zákaznické karty od České pošty

Při nákupu zájezdu minimálně 30 dní před plánovaným odletem získáváte slevu 200 Kč. Slevu je možné kombinovat s věrnostním kreditem pro stálého klienta a se slevou pro klienty 55+. Sleva není kombinovatelná se žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style. Slevu není možné poskytnout zpětně.

V případě rezervace 15–29 dní před plánovaným odletem získáváte automaticky slevu s věrnostním kreditem pro stálého klienta 1 000 Kč a navíc další benefitní slevu 100 Kč na objednávku.

NEBO

Benefitní sleva až 1 000 Kč pro nové klienty CK Blue Style:

JEŠTĚ JSTE S CK BLUE STYLE NECESTOVALI A JSTE NOVÝ KLIENT?

BENEFITNÍ SLEVA AŽ 1 000 KČ NA OBJEDNÁVKU PRO NOVÉ KLIENTY CK BLUE STYLE – DRŽITELE ZÁKAZNICKÉ KARTY od České pošty

Při nákupu zájezdu minimálně 30 dní před plánovaným odletem získáváte slevu 1 000 Kč. Slevu je možné kombinovat POUZE se slevou pro klienty 55+. Sleva není kombinovatelná se žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style. Slevu není možné poskytnout zpětně.

V případě rezervace 15–29 dní před plánovaným odletem získáváte benefitní slevu 500 Kč na objednávku.

 

 

Jak čerpat odměnu u partnera

Veškeré benefitní slevy se vztahují pouze na držitele zákaznické karty od České pošty, který je současně objednavatelem zájezdu a cestující osobou.

Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů u našich prodejců nebo při prodeji přes www.blue-style.cz. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.

Slevu není možné poskytnout zpětně.

Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Ticket Benefits a případně dalšími typy poukázek.

Upozornění:

Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 1. 12. 2022 do 31. 10. 2023

Získat odměnuČíslo Zákaznické karty:
Jméno a Přijmení / Název firmy:
Telefon:
E-mail:
Výše uvedené osobní údaje zpracováváme po dobu 30 dní ode dne vygenerování odměny za účelem zaslání odměny a ověření oprávněnosti nároku na odměnu.
Bluestyle

Platnost do

31. října 2023

Jak získáte odměnu?

1Vyplňte formulář na konci stránky.

2Na e-mail vám během několika minut pošleme kód pro čerpání odměny.

3Kód předložíte partnerovi odměny spolu se svou objednávkou.