Další sleva 6 %

Další sleva 6 %

Blue Style je druhým největším subjektem na poli cestovních kanceláři na českém trhu specializujícím se na letecké dovolené. Hlavní prioritou je osobní přístup, kvalita nabízených služeb a maximální péče o klienty. V nabídce CK Blue Style najdete přes 30 destinací, od tradičních středomořských až po ty exotické, kde si budete moci užít dovolenou přesně podle svých představ. Stovky hotelů, tisíce termínů a nekonečné množství zážitků.

Tahle dovolená Vás bude bavit.

www.blue-style.cz

VÝŠE SLEVY A JEJÍ PODMÍNKY

Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 15. 11. 2021 do 31. 10. 2022 včetně.

 

6 % FIRST MINUTE

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu

6 % LAST MINUTE

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně (tzn. 8 a více dní).

Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů na kmenových pobočkách CK Blue Style nebo při prodeji přes www.blue-style.cz.

Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.

Sleva se vztahuje pouze na osobu, která je držitelem Zákaznické karty České pošty, zaroveň předloží vygenerovaný kód a platí cenu za dospělou osobu.

Sleva se nevztahuje na doprovodné osoby, které jsou uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu spolu s osobou mající nárok na slevu (osoba mající nárok na slevu = držitel Zákaznické karty České pošty).

Sleva je kombinovatelná pouze se slevou pro klienty 55 +. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.

Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Ticket benefit a případně dalšími typy poukázek.

Upozornění:

Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 15. 11. 2021 do 31. 10. 2022 včetně.

Jak čerpat odměnu u partnera

  • V případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách:
    Prokažte se Zákaznickou kartou ČP a vygenerovaným kódem.
  • V případě prodeje přes www.blue-style.cz je potřeba při vyplňování rezervačního formuláře vepsat do kolonky „ Poznámka“ vygenerovaný kód od ČP. Následně bude sleva odečtena.

Získat odměnuČíslo Zákaznické karty:
Jméno a Přijmení / Název firmy:
Telefon:
E-mail:
Výše uvedené osobní údaje zpracováváme po dobu 30 dní ode dne vygenerování odměny za účelem zaslání odměny a ověření oprávněnosti nároku na odměnu.
Bluestyle

Platnost do

31. října 2022

Jak získáte odměnu?

1Vyplňte formulář na konci stránky.

2Na e-mail vám během několika minut pošleme kód pro čerpání odměny.

3Kód předložíte partnerovi odměny spolu se svou objednávkou.