DOVOLENÁ, KTERÁ LETÍ po celý rok za skvělé ceny + další extra sleva 6 %

DOVOLENÁ, KTERÁ LETÍ po celý rok za skvělé ceny + další extra sleva 6 %

CK Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v ČR specializující se na letecké dovolené. V nabídce CK najdete přes 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Samozřejmě nechybí oblíbené hotely s konceptem Croco a Blue Clubů nebo hotely pouze pro dospělé. Tím však repertoár zdaleka nekončí. Nevybrali jste si? Nevadí! Dovolenou lze doslova ušít na míru, ať jsou vaše přání jakákoliv. Vysoká kvalita služeb a vaše naprostá spokojenost jsou zcela zásadní!

Více na www.blue-style.cz

VÝŠE SLEVY A JEJÍ PODMÍNKY:

Nabídka je platná pro všechny držitele zákaznické karty s nově vytvořenými smlouvami o zájezdu od 1.11. 2020 do 31.10. 2021 včetně.

6 % FIRST MINUTE
Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu (platí pouze pro držitet

6 % LAST MINUTE
Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně (tzn. 8 a více dní).

Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů na kmenových pobočkách CK Blue Style nebo při prodeji přes www.blue-style.cz. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.

Sleva se vztahuje pouze na osobu, která je držitelem „zákaznické karty České pošty a předloží vygenerovaný kód“ a platí cenu za dospělou osobu.

Sleva se nevztahuje na doprovodné osoby, které jsou uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu spolu s osobou mající nárok na slevu (osoba mající nárok na slevu = držitel „zákaznické karty České pošty, který předloží vygenerovaný kód“).

Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.

Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Ticket benefit a případně dalšími typy poukázek.

Upozornění: Před uplatnění této benefitní slevy jsou z konečné ceny nejprve odečteny případné další slevy např. slevy za stálého klienta, seniora apod. Nabídka je platná pro všechny držitele zákaznické karty s nově vytvořenými smlouvami o zájezdu od 1.11.2020 do 31.10.2021 včetně.

Jak čerpat odměnu u partnera

  • V případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách:
    Prokažte se kartou společnosti a vygenerovaným kódem.
  • V případě prodeje přes www.blue-style.cz je potřeba při vyplňování rezervačního formuláře vepsat do kolonky „ Poznámka“ vygenerovaný kód od ČP. Následně bude sleva odečtena.

Získat odměnuČíslo Zákaznické karty:
Jméno a Přijmení / Název firmy:
Telefon:
E-mail:
Výše uvedené osobní údaje zpracováváme po dobu 30 dní ode dne vygenerování odměny za účelem zaslání odměny a ověření oprávněnosti nároku na odměnu.
Bluestyle

Platnost do

31. října 2021

Jak získáte odměnu?

1Vyplňte formulář na konci stránky.

2Na e-mail vám během několika minut pošleme kód pro čerpání odměny.

3Kód předložíte partnerovi odměny spolu se svou objednávkou.