DOVOLENÁ, KTERÁ LETÍ po celý rok za skvělé ceny + další extra sleva 6 %

DOVOLENÁ, KTERÁ LETÍ po celý rok za skvělé ceny + další extra sleva 6 %

6 % FIRST MINUTE
Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu.

6 % LAST MINUTE
Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně.
 

Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů na kmenových pobočkách CK Blue Style nebo při prodeji přes www.blue-style.cz. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.

Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně. Slevy se vztahují na osoby platící cenu za dospělou osobu (nelze tedy uplatnit na dětskou cenu či letenku) a na všechny doprovodné osoby platící cenu za dospělou osobu, které jsou uvedené na jedné smlouvě o zájezdu a současně na jednom pokoji spolu s osobou mající nárok na slevu (osoba mající nárok na slevu = držitel zákaznické karty České pošty)

Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Edenred a případně dalšími typy poukázek.

Upozornění: Před uplatnění této benefitní slevy jsou z konečné ceny nejprve odečteny případné další slevy např. slevy za stálého klienta, seniora apod.

Jak čerpat odměnu u partnera

- v případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách:
Prokažte se zákaznickou kartou České pošty a předložte vygenerovaný kód pro uplatnění slevy od České pošty

- v případě prodeje přes www.blue-style.cz je potřeba při vyplňování rezervačního formuláře vepsat do kolonky „ Vaše zvláštní požadavky“ vygenerovaný kód pro uplatnění slevy, který jste obdrželi od České pošty. Tento kód bude ověřen a následně vám bude sleva odečtena.

Získat odměnuČíslo Zákaznické karty:
Jméno a Přijmení / Název firmy:
Telefon:
E-mail:
Výše uvedené osobní údaje zpracováváme po dobu 30 dní ode dne vygenerování odměny za účelem zaslání odměny a ověření oprávněnosti nároku na odměnu.
Bluestyle

Platnost

Trvale platné

Jak získáte odměnu?

1Vyplňte formulář na konci stránky.

2Na e-mail vám během několika minut pošleme kód pro čerpání odměny.

3Kód předložíte partnerovi odměny spolu se svou objednávkou.